Вземи в gLOG
28 Ноември 08, 13:19 / Автор: maximov
ЦСКА разгроми Левски в среща за купата на страната
Бившият изпълнителен директор на ПФК ЦСКА Александър Гарибов игра за "сините"

ЦСКА разгроми Левски в среща за купата на страната, мантинелата в малката зала поддаде и се спука

ЦСКА с нова победа срещу "Левски"

ЦСКА победи Левски с 10:3 (1:0, 2:1, 7:2) в мач за купата на страната, валиден и за новия шампионат. В първите две третини двата отбора бяха равностойни. В третата част обаче червените направо сразиха своя съперник с познат футболен резултат. С три попадения за ЦСКА се отличи Кирил Ходулов, а по две отбелязаха Кирил Стойнов и Красимир Монов. За сините игра бившият изпълнителен директор на ПФК ЦСКА Александър Гарибов, но този път не успя да се разпише. Двубоят не бе груб, но все пак и двата тима записаха по 20 наказателни минути. И един любопитен факт. Пет минути преди края на мача поддаде мантинелата в малката зала на Зимния дворец и се пукна. Едно парче дори се отдели и зейнаха остри железа. Двубоят бе прекратен за 20 минути, докато техническите лица отстранят повредата. Следващият мач е на 2-и декември "Спартак" - ЦСКА от 20:30 часа в Зимния дворец.